Про нас

Історія меблевої фабрики Константа

Меблева фабрика «Константа» почала свою історію з 1998 року. На тлі істотних змін, які відбувалися по всій країні, невелика група ентузіастів на чолі з засновником фірми об'єдналася в місті Харків (Україна) з метою налагодження випуску меблевої продукції європейської якості за доступними цінами.

На першому етапі свого розвитку працівники Фабрики виготовляли дивани на орендованих площах з використанням виключно ручного інструменту. Вироблялися ексклюзивні меблі за індивідуальними замовленнями.

За перші роки роботи продукція МФ «Константа» була представлена ​​в 5 обласних центрах. У 2001 році трудовий колектив становив 25 осіб. Налагодивши серійне виробництво меблів за допомогою промислового обладнання імпортного та вітчизняного виробництва, вже до кінця 2001 року Фабрика заявила про себе на території всієї країни. На той час виробничі потужності підприємства дозволили побудувати роботу з дилерами і запропонувати на ринку корпусні і м'які меблі, в тому числі: кутові і прямі дивани, крісла, шафи, кухні, столи, тумби і комоди, меблі для ванної та спальні.

На початку 2005 року Фабрика приступила до створення власної роздрібної торговельної мережі, маючи в своєму колективі близько 100 фахівців. Ефективне планування дозволило придбати виробничі приміщення, оновити обладнання та інструмент. Логістику по доставці товарів підприємство вже забезпечувало власним транспортом. При виготовленні продукції використовувалися матеріали і фурнітура загальновизнаних світових лідерів.

Висока якість меблів і привабливі ціни викликали інтерес у співпраці у ряду зарубіжних ритейлерів. Забезпечуючи стабільне виробництво меблів всередині країни, Меблева Фабрика «Константа» в кінці 2000-х вийшла на міжнародні ринки. Експорт меблів здійснюється в Німеччину, Бельгію, Литву, Росію, Білорусь, Казахстан, Молдову, Румунію та інші країни.

З 2014 року всі наші меблі проходить контроль якості на основі стандарту ISO 9001 на кожному етапі виробництва - починаючи з розробки і закінчуючи упаковкою виробів.

Істотні капіталовкладення були зроблені в 2010-2015 роках в придбання виробничих приміщень. Було встановлено нове імпортне обладнання, оновлений транспорт. Регулярно підвищується кваліфікація персоналу, розширюється дилерська і власна торговельна мережа. За результатами роботи в 2014, 2015 року, 2016 роках Меблева Фабрика «Константа» була визнана лідером меблевої галузі України. У 2015 році підприємство стало найбільшим експортером меблів, лідером залишається і на даний момент.

Починаючи з 2014 року, Фабрика визначила одним із стратегічних напрямків розвитку вихід на загальноєвропейський ринок і створення дилерської мережі в країнах Європейського Союзу.

більше 0
Доступних товарів
0%
Повторних покупок
більше 0
Зареєстрованих користувачів

Наші переваги

Простота вибору

Ми потурбувалися про те, щоб Ви змогли легко і швидко знайти той виріб, який підходить саме Вам. У кожному з розділів Ви знайдете детальний опис і розширені характеристики всіх моделей. Крім того, на нашому сайті створені фільтри, які дозволяють впорядкувати меблі за багатьма критеріями. Таким чином, Ви зможете швидко і легко визначитися з вибором і замовити товар, відповідний саме Вашим запитам

Оперативна доставка

Для нас важливо, щоб придбані Вами меблі були доставлені у відмінному стані та в найкоротші терміни з дня замовлення

Незмінно висока якість

Ми впевнені в якості нашої продукції, тому надаємо гарантію всім нашим покупцям. Всі вироби проходять контроль якості на основі стандарту ISO 9001: 2009 на кожному етапі виробництва - починаючи з розробки і закінчуючи упаковкою виробів. При виготовленні меблів ми використовуємо екологічно чисті матеріали, безпечні для навколишнього середовища і здоров'я людей.

Автоматизація бухгалтерського обліку за підтримки компанії "ЛОПАНЬ"